Jedni poznali już swoje talenty. Inni wciąż nie są świadomi własnych zdolności artystycznych. Wszyscy poszukują na swojej drodze odpowiedniej osoby, Mistrza, który mógłby podzielić się doświadczeniem i zachęcić do działania.

Warsztaty Artystyczne są doskonałą okazją, żeby w kreatywnym środowisku, pod okiem uznanych autorytetów poznać tajniki muzyki, teatru, tańca, rzeźbiarstwa, fotografii czy sztuk plastycznych. Zajęcia prowadzone są według autorskich programów, łamiących stereotyp ciężkiej i mozolnej nauki w szkole. Proponują w zamian pełne radości, twórcze działanie.

Podczas naszych warsztatów nie używa się słów: „nie potrafię” czy „nie dam rady ”. W atmosferze zaufania i bezpieczeństwa każdy ma prawo do spróbowania swoich sił w proponowanych dyscyplinach.
Ukoronowaniem warsztatów jest otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, podczas którego wszyscy uczestniczy, pokonując tremę, prezentują swoje osiągnięcia.
Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

3 do 12 lipca 2014
Europejskie Centrum Muzyki
Krzysztofa Pendereckiego
X Jubileuszowe Warsztaty
Lusławice 250, 32-840 Zakliczyn

9 Tegorocznych Warsztatów

Warsztaty chóralne

WIĘCEJ

Warsztaty instrumentalne

WIĘCEJ

Indywidualna emisja głosu

WIĘCEJ

Techniki studyjne

WIĘCEJ

Warsztaty plastyczne

WIĘCEJ

Warsztaty fotograficzne

 WIĘCEJ

Warsztaty Sceniczne

WIĘCEJ

 

Warsztaty paper design

WIĘCEJ

Warsztaty rzeźbiarskie

WIĘCEJ

,

,

,

Zobacz zdjęcia           

,

,

,

,

,

,

Dnia 23 maja 2014 roku oficjalnie zamykam listę uczestników X Mistrzowskich Warsztatów Artystycznych Agaty Steczkowskiej w Lusławicach z powodu braku wolnych miejsc.

Ogromnie się cieszę, że tak wiele osób będzie na moich warsztatach w tym roku.
Tych, którzy nie zdążyli z całego serca zapraszam na rok następny. Nabór zostanie otwarty 1 stycznia 2015 roku.
Nie mogę się doczekać spotkania z wami :)

Jednocześnie zapraszam na Wielkie Przedstawienie oraz koncert Muzykującej Rodziny Steczkowskich, które odbędą się 11 lipca 2014 o godzinie 19:00 w Sali Filharmonii w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Wstęp wolny.

Do zobaczenia! :)
Agata Steczkowska

,

,