Jedni poznali już swoje talenty. Inni wciąż nie są świadomi własnych zdolności artystycznych. Wszyscy poszukują na swojej drodze odpowiedniej osoby, Mistrza, który mógłby podzielić się doświadczeniem i zachęcić do działania.

Warsztaty Artystyczne są doskonałą okazją, żeby w kreatywnym środowisku, pod okiem uznanych autorytetów poznać tajniki muzyki, teatru, tańca, rzeźbiarstwa, fotografii czy sztuk plastycznych. Zajęcia prowadzone są według autorskich programów, łamiących stereotyp ciężkiej i mozolnej nauki w szkole. Proponują w zamian pełne radości, twórcze działanie.

Podczas naszych warsztatów nie używa się słów: „nie potrafię” czy „nie dam rady ”. W atmosferze zaufania i bezpieczeństwa każdy ma prawo do spróbowania swoich sił w proponowanych dyscyplinach.
Ukoronowaniem warsztatów jest otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, podczas którego wszyscy uczestniczy, pokonując tremę, prezentują swoje osiągnięcia.
Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

3 do 12 lipca 2014
Europejskie Centrum Muzyki
Krzysztofa Pendereckiego
X Jubileuszowe Warsztaty
Lusławice 250, 32-840 Zakliczyn

9 Tegorocznych Warsztatów

Warsztaty Chóralne

WIĘCEJ

Warsztaty instrumentalne

WIĘCEJ

Indywidualna emisja głosu

WIĘCEJ

Techniki studyjne

WIĘCEJ

Warsztaty Plastyczne

WIĘCEJ

Warsztaty Fotograficzne

 WIĘCEJ

Warsztaty Sceniczne

WIĘCEJ

 

Warsztaty Lutnicze

WIĘCEJ

Warsztaty rzeźbiarskie

WIĘCEJ

,

,

,

Zobacz zdjęcia           

,

,

,

,

,

,

Dnia 23 maja 2014 roku oficjalnie zamykam listę uczestników X Mistrzowskich Warsztatów Artystycznych Agaty Steczkowskiej w Lusławicach z powodu braku wolnych miejsc.

Ogromnie się cieszę, że tak wiele osób będzie na moich warsztatach w tym roku.
Tych, którzy nie zdążyli z całego serca zapraszam na rok następny. Nabór zostanie otwarty 1 stycznia 2015 roku.
Nie mogę się doczekać spotkania z wami :)

Jednocześnie zapraszam na Wielkie Przedstawienie oraz koncert Muzykującej Rodziny Steczkowskich, które odbędą się 11 lipca 2014 o godzinie 19:00 w Sali Filharmonii w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Wstęp wolny.

Do zobaczenia! :)
Agata Steczkowska

,

,

Skip to content