X Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne
Agaty Steczkowskiej
Lusławice 2014

Jeśli chcesz spróbować czegoś czego jeszcze niegdy nie robiłeś, odnaleźć swoją pasję tam gdzie się tego nie spodziewasz, przełamać włąsne ograniczenia, to spróbuj tego na Mistrzowskich Warsztatach Artystycznych Agaty Steczkowskiej.

Przez 10 dni, na 9-ciu artystycznych warsztatach, pośród Mistrzów w wyjątkowo przyjaznej atmosferze doświadczysz „innego świata” otwierającego przestrzeń nieodkrytych talentów i pasji. 
 
Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej od dziesięciu lat pokazują, że przełąmując stereotyp ciężkiej i mozolnej nauki w szkole można uzyskać znakomity efekt poznawczy I edukacjyjny.

Podczas warsztatów nie używa się słów: „nie potrafię” czy „nie dam rady”. W atmosferze zaufania i bezpieczeństwa każdy ma prawo do spróbowania swoich sił w proponowanych dyscyplinach.
 Ukoronowaniem warsztatów jest otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, podczas którego wszyscy uczestnicy, pokonując tremę, prezentują swoje osiągnięcia.
 Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

Tegoroczne warsztaty odbędą się w szczególnym dla kultury polskiej  miejscu, jakim jest
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

Od 3 do 12 lipca będzie można wziąć udział w jednym bądź kilku wybranych warsztatch: chóralnych, indywidualnej emisji głosu, instrumentalnych, rzeźbiarskich, plastycznych, fotograficznych, teatralnych, technik studyjnych i reżyserii dźwięku, origami, które będą prowadzone przez takich mistrzów jak Agata, Paweł, Marcin Steczkowscy, Paweł Althamer, Szymon Szcześniak, czy Rafał Zawistowski.

Warsztaty zakończą się otwartym koncertem Muzykującej Rodziny Steczkowskich.

Projekt realizowany jest przy współpracy z Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz objęty patronatem honorowym Narodowego Centrum Kultury.
 
Szczegóły na stronie www.agatasteczkowska.com
 

Skip to content