Warsztaty Aktorskie

Poznasz siebie i innych.
Będziesz odważny, pokonasz tremę i nauczysz się występować przed innymi.
A może nawet staniesz się Gwiazdą! Przyszłą … albo na 10 dni…
Poddaj się aktorskiemu wyciskowi! Dobra zabawa zapewniona.
Na warsztatach aktorskich poznasz siebie i w radości się zaakceptujesz. Śmiech to zdrowie

– również dla przepony! A w dobrej i przyjaznej atmosferze nawet nie zauważysz, że ćwiczysz dykcję i wymowę i sprawi Ci frajdę, że stosując je, słuchacze Cie rozumieją ;-) i śmieją razem z Tobą :-)

Ale największą radochę poczujesz kiedy zobaczysz, że można bywać kimś innym. Aktor to przecież i policjant, i złodziej, i bogacz, i żebrak, i księżniczka i czarodziej. I za każdym razem nim jest, a nie gra. Jak się stawać? Być prawdziwym? Jak być postacią? A nie grać! Jak nauczyć się żyć życiem swojej postaci?

Jak w warsztacie aktorskim korzystać z empatii? Jak zrozumieć, odczuć innego człowieka, który choć inny, to jednak jest graną przez Ciebie postacią? No to zabawimy się w naśladowanie, okazji do śmiechu na pewno będzie bez liku :-) Łzy też będą – ale te przyjemne… i towarzyszące śmiechowi.

Ta aktorska przygoda zaprocentuje nie tylko na scenie, ale przyda się w codziennym życiu. Doda odwagi i animuszu. A kto wie! Może ubarwi los… może wywróci do góry nogami, a może nawet zrodzi prawdziwą Gwiazdę! :-)

 

ŻYCIORYS:

 

Janusz Zadura
aktor, dziennikarz tv i radiowy, reżyser, lektor, wreszcie, co najistotniejsze, animator warsztatów aktorskich dla dzieci i młodzieży. Jeszcze po mistrzach aktorskich – ze szkoły teatralnej w Warszawie (Tadeusz Łomnicki, Gustaw Holoubek, Zbigniew Zapasiewicz itd itd…) mam metodę aktorskiego otwierania i odnajdywania swojej roli/postaci. Wszystko ze świadomością wspólnej zabawy i przyjemności wykonania każdego zadania.

Na codzień zawodowo jestem w Polskim Radiu Dzieciom dwiema naraz postaciami: Filipem Karockim Królikiem i Lwem Leopoldem Grzywą w godzinnej audycji. Niezmiennie od lat gram w wielu filmach/serialach dubbingowych… wymieniać długo… czytam też dużo audiobuków (ponad 60 pozycji). Gram też w Teatrze Kamienica w dwóch spektaklach „ZUS – czyli zalotny uśmiech Słonia” i „Kulek” (dla dzieci).

Kilkanaście lat byłem także dziennikarzem, prezenterem i wydawcą radiowo-telewizyjnym. TVP, TVN, Polsat, radio ESKA, ZET, PiN…

Skip to content