Warsztaty odbywają się co rok na wakacjach w “Hotelu Europa”**** w Starachowicach    

Jeśli chcesz spróbować czegoś czego jeszcze nigdy nie robiłeś, odnaleźć swoją pasję tam gdzie się tego nie spodziewasz, przełamać własne ograniczenia, to spróbuj tego na Mistrzowskich Warsztatach Artystycznych Agaty Steczkowskiej.

 

W czasie wolnym od twórczej pracy Warsztatowicze będą mógli wypocząć korzystając z basenów, saun, siłowni oraz sali do gry w squasha

 

Jedni poznali już swoje talenty. Inni wciąż nie są świadomi własnych zdolności artystycznych. Wszyscy poszukują na swojej drodze odpowiedniej osoby, Mistrza, który mógłby podzielić się doświadczeniem i zachęcić do działania.

Warsztaty Artystyczne są doskonałą okazją, żeby w kreatywnym środowisku, pod okiem uznanych autorytetów poznać tajniki muzyki, teatru, tańca, rzeźbiarstwa, fotografii czy sztuk plastycznych. Zajęcia prowadzone są według autorskich programów, łamiących stereotyp ciężkiej i mozolnej nauki w szkole. Proponują w zamian pełne radości, twórcze działanie.

oaoascreen-shot-2015-02-24-at-16-29-32-022020222

Podczas naszych warsztatów nie używa się słów: „nie potrafię” czy „nie dam rady ”. W atmosferze zaufania i bezpieczeństwa każdy ma prawo do spróbowania swoich sił w proponowanych dyscyplinach.

Ukoronowaniem warsztatów jest otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, podczas którego wszyscy uczestniczy, pokonując tremę, prezentują swoje osiągnięcia.

Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

Przez 10 dni, pośród Mistrzów w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, doświadczysz „innego świata” otwierającego przestrzeń nieodkrytych talentów i pasji.

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska byli gośćmi specjalnymi Warsztatów.

Pan Zbigniew dał wykład z dziedziny aktorstwa oraz zaprezentuje swój Kunszt Mistrzowski, również jako aktor śpiewający.

Pani Monika mówiła o blaskach i cieniach pracy w mediach.

Można było zrobić sobie zdjęcia i otrzymać autograf

Warsztaty Chóralne

WIĘCEJ

Indywidualna emisja głosu

WIĘCEJ

Warsztaty Bębniarskie

WIĘCEJ

Warsztaty Plastyczne

WIĘCEJ

Warsztaty Lutnicze

WIĘCEJ

Warsztaty Taneczne

WIĘCEJ

Warsztaty Sceniczne

WIĘCEJ

 

Warsztaty Medialne

WIĘCEJ

Warsztaty Fotograficzne

 WIĘCEJ

Skip to content